Listopad 2014

NEJSEM KRÁVA!

5. listopadu 2014 v 21:09 | Reina-sun |  Co se pořádalo/á
Dvě milé blogerky (Kája a Any) započaly kolotoč odbourávání ženských stereotypů! Do této chvíle (edit: 5.11.; 18:03) se přidala i blogerka Tevuori a nyní se přidávám já!
Zjistila jsem, že bych mohla najít strašně věcí, které nejsou ženské. Některé máte na fotce, která je vlastně účelem článku i kampaně.
Ano, natočím vám ráda pivíčko, ne se mnou si skoro u žádných filmů nepopláčete, v mém pokoji mám chaos, nejradši mám kachnu nebo bůček, pivo a HOKEJ, oblečená jsem za 5 minut, dávám přednost modré před růžovou a ne, nejsem úplně blbá blondýna ;)

Ještě něco chte vědět? Jo, čůrám fakt rychle... to jste potřebovali slyšet :D

Byla tmavá noc, pokojně jsem spal jako mimino, ničím nerušeným spánkem, dokud se neozvalo: ,,Mlask, mlask." Dostal jsem vynadáno, že chrápu. Trhni si, pomyslel jsem si, otočil se na druhý bok a spal dál. Ráno, brzo ráno stará vstala z postele, šla vzbudit děti, teprve potom mě. Vylezl jsem z postele, promnul si oči a podrbal se na koulích. Jo, ranní rituál mám za sebou. Šel jsem do koupelny, kde jsem si půl hodiny prohlížel svoje domnělé svaly. Když jsem konečně vyrazil do práce, zjistil jsem, že jsem s sebou neměl důležité dokumenty ohledně jednoho případu. Neohleduplně dupnu na brzdu, na míste otočím auto a frčím zpátky domů. Tak cesta do práce na druhý pokus. Dorazil jsem o patnáct minut dýl, no co. Prásknul jsem sebou za stůl, po stole rozložil papíry a jelikož jsem neměl co dělat, začal jsem si prohlížet porno stránky.
Po konci směny jsem jel rovnou domů, převlékl jsem se do montérek, oblek nechal na zemi a šel se vrtat v autě. Několikrát jsem zkontroloval motor, vyluxoval jsem, třikrát ho umyl, věnoval mu pět hubiček a obdivně si svýho mazlíka prohlížel. K tomu prohlížení jsem si samozřejmě otevřel pivo. Když jsem přišel domů, dal jsem si večeři, podepsal žákovský, pofackoval drzý spratky a oznámil, že jdu na pivo.
Pánská jízda, to je moje. Šli jsme do mého oblíbeného strip clubu. Jakmile jsme si sedli, už jsem měl na klíně libovou kočičku, vrtěla prdelkou a předla mi do ouška...
Vzbudil jsem se u kámoše a po včerejší noci mi zbyl jen šílený bolehlav a tmavá díra v hlavě.


Reina-sun

Be Italiano

5. listopadu 2014 v 16:44 | Reina-sun |  Úplňkové nářky
Čas od času mě popadne nálada něco spatlat v kuchyni do kusu hmoty, co hraničí s pojídatelností. Třeba dnes, hladová kráčejíc ze školy, přemýšleje, co na mě doma čeká dobrého? Nic. Našla jsem ale pytlík těstovin, dvě rajčata a plechovku tuňáka. Jde se vařit.

Uvařit těstoviny je těžké. Kdekdo si myslím, jak to není lehké - utopit ve vodě a čekat pět minut. Nikdy se mi nepoštěstilo, aby byly za pět minut hotové tak akorát. Nevím, jak dlouho je vařím. Ale vím, že to umím, babička ze Šumavy (výborná kuchařka) tvrdila, že na to musí mít člověk cit. Takže pokud ho na něco mám, jsou to těstoviny.
Ale co dál? Kdo by jedl suché těstoviny... Stačila půlka cibulky na pánvičce restované, k tomu tuňáček, trochu nechat prohřát. Zasypnout solí, oreganem/bazalkou, špetka tymianu neuškodí. A česnek najemno (dnes jsem ho doma nenašla a i tak mňam). Dále rajčata na větší kostky a nechat trochu ,,podusit"/,,porestovat". Rajčátka krásně pustí šťávu. Pochopitelně promíchávat!
Nakonec těstovinky polít/poklást/pokydat směsí a hurá, hurá!


A co dál? Směle se do toho pustit! Kdekdo přidává i kukuřici, takže pokud jste Kdekdo, zpestřete si to ;) Ale já na tom miluju asi právě tu jednoduchost... Ani sýr tam nepotřebuji (i když si u nás v lednici hoví parmezán..)Zkuste, nelitujte neb jedna moudrá píseň praví: ,,Ničeho nelituj, život co máš je tvůj, žij a měj rád co je..." T.Klus

Nacpaná
Reina-sun

P.S. Můj blog je blogem dne? Není vtipné, že když se člověk snaží přidávat články, nic a když fakticky nestíhá, bum a je to?! :D