Téma imaginární seminárky

18. března 2014 v 22:18 | Reina-sun |  Úplňkové nářky
Do háje se seminárkou! DO háje s doktorama!

Kdybych věděla, co mě to potká, zvolila bych si téma seminárky: Vliv nalomené scapuly (lopatky) a 5TH vertebrae (5. hrudního obratle) na ztučnění jater a žaludeční vředy. Všechny tyto nemoci a problémy má totiž moje matka.
Ano, píšu matka. Bude to znít krutě a hnusně, ale strašně se těším na vš/rok v zahraničí. Těším se, až se odstěhuju a nebudu mít zodpovědnost za nikoho jiného než za sebe.
Pro ujasnění, mamku místo školy vozím po doktorech. Proč? Protože mamka nepracuje, a tak taťka jezdí se svou firmou za prací do různých států EU. Do toho zamotám mojí malou ségru, se kterou dělám úkoly, vodím ji na kroužky a snažim se s ní vyjít. Naprosto objektivně jako nezúčastněná třetí strana totiž musím říct, že je pěkně rozmazlená a moje snahy o vštípení jí alespoň základy gramtiky, vycházejí naprázdno.

A k tomu se mamka chová šíleně nezodpovědně. Člověk ji musí kontrolovat, aby brala prášky, jak má. Aby držela dietu, nepila nic bublinkového (* momentálně štrachá v ledničce Colu).
Snažím se, aby ségra neumřela hlady a aby to, co se u nás odehrává nemělo žádný dopad na její školu a zájmy. Je to šílený, připadám si jako dvojnásobná matka. Lze se pak divit, že když přijede záchrana a chlap konečně vezme za otěže, chci trochu klidu a oddechu? Jenom sedět, poslouchat hudbu, na nic nemyslet... Musí mi to být vyčítáno?

Dala jsem průchod svému lítostivému já. Samozřejmě mám i racionální optimistickou část, která mě ujišťuje, že to bude dobrý, že se to spraví. Že tohle je to těžké období a pak přijdou samé šťastné okamžiky....Jenom bych ráda, aby to bylo brzo.

Když to tak po sobě čtu, ani se nedivím, že stále nemám přítele. Teď na to nemám ani čas a asi ani energii.

Amen,
Reina-sun
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | Web | 5. května 2014 v 16:29 | Reagovat

Páni, to je docela kruté. Když tohle všechno děláš, jak stíháš vlastní školu?

(Ten překlep u vštěpování gramatiky ségře je vtipnej :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama