Živly skládají svět...

13. ledna 2013 v 21:43 | Reina-sun |  Na Téma
Je pro mě moc těžké, vybrat jeden živel a označit ho za můj.

Země
Měla jsem k ní nejblíž díky Cornelii z WITCH. Byla jsem jako ona - blondýna, sportově založená s mladší ségrou. Jen její schopnosti jsem neměla a mít nebudu. Země je podle mě dost klidý živel, ale když se naštve, tak to lítá. Je ale i milosrdná a dává druhou šanci. Dovoluje květinám kvést, tím pomáhá nám. Nemyslím, že by bylo moudré jí provokovat.

Oheň
Oproti zemi je impulsivní. Strašně snadno se naštve a rád ukazuje svou sílu. Musím přiznat, že mě fascinuje. Zbožňuju, když se dívám do plamenů nebo jen do jednoho ze svíčky. Pod mým dechem se hýbe a já chápu, že je snadno zranitelný - stačí fouk a není. Je to jako tanečnice flamenca. Plná vášně tančí v poryvech vzduchu.

Vzduch
Nevypočitatelný. Někdy je milý, třeba v parném létě, nškdy bere životy. Zdá se, že je pěkně náladový - dělá si, co se mu zachce a na následky nedbá. Je svobodný a nespoutaný. Mám ráda, když si pohrává s mými vlasy a nutí je zběsile nebo líně poskakovat, podle jeho hudby. Miluju, když si stromy s větrem povídají.

Voda
Vypočítavá, klidná a majetnická. Umí být bouřlivá a nespoutaná, ale potřebuje pomoc větru. Je jediná, která zklidní oheň, ale i ona je ničivá. Potřebujeme ji a ona si to užívá.

A to vše celkem je Země. Naše matka, která umí pohladit i dát nám pár facek. Dostáváme jich čím dál víc a stále děláme stejné chyby. Proč?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama