Výlevy života

30. prosince 2012 v 12:57 | Reina-sun |  Úplňkové nářky
Jsem to ale ostuda!! Když se podívám zpětně na blogový rok 2012, je to bídné. Jen kolem 60-ti článků?! Krize se projevuje, nějak nebyl čas a když byl, scházela chuť a nápad.

Jé já ani nepozdravila! Tak nazdar, náhodní zbloudilci, co si budiu chtít počíst o potížích někoho jiného....nu prosím.
Takže včerejšek. Jako vždy to začalo slibně. Dopo jsem hlídala smečku oblud, po obědě jsem je odevzdala do rukou jejich matky a sama jsem se vypravila ven s T. Znáte to, prolezly jsme obchody a moc jsme se bavily. Okolo šestý jí jel bus zpátky domů a mě začal zvonit mobil. Rychle jsme se rozloučily a já přijala hovor. Mamka. Toto číslo není dostupné... Uběhly další dvě vteřiny a ....Taťka. Zvedla jsem to znovu a ozval se halas. (Aby ne, když se vydali s dětma ke kámošům na srazík.) Dostala jsem nějaký úkoly na večer a pak z nich vylezlo, že N. a spol. jsou u ní doma a domlouvají se na společného Silvestra, kde jsem měla být taky. O téhle schůzce jsem ale nevěděla. Tak oki, zajdu se tam kouknout. Telefon schovat a jít zvonit. Jednou...dvakrát...potřetí. Když jsem oběhla dům, bylo to jasné - nikdo tam není. Šla jsem domů, splnila, co jsem měla a chystala si večeři. Trochu jsem ten plátek masa připálila, ale nakonec byl dobrý. Pak jsem si šla sednout k SImíkům, kteří mě poslední dobou dost baví. V půl dvanáctý se přihrkali. Taťka šel jetě s pejskem ven a my s mamčou šly dostat ségru do postele. Všechno bylo NORMÁLNÍ. A pak začal výslech. Jakto, že jsem si dovolila jít s T. ven, když jsem měla domlouvat Silvestra?! Nepochopíte, že mi o tom nikdo nic neřekl? A tím jsme se dostali ještě dál. Ztratila jsem před Vánoci mobil, naštěstí mi děda půjčil svůj starý. A pak mi děda/Ježíšek nadělil nový telefon. Přendavala se simka a svoje kontakty jsem opět ztratila. Jakto že, jsem si ještě nezjiszila kontakt na kámoše?! No jednoduše jsem se na všem domlouvali na FB. Řekla jsem si, že oni moje číslo mají, kdyby něco a je to ok. Připadá mi lepší, aby mi poslali čísla tváří v tvář. Ne, nezájem. A do toho ten zločin a připálenou večeří! Jakoby se jim to nikdy nestalo.

Když to po sobě tak čtu, tak to zní jak puberťácký stížnosti na rodiče. Že bych měla opožděnou pubertu? Každopádně si někdy říkám, že jsem měla jít na intr. Byli bychom si vzácnější...

Tak stačí! Blíží se přece Nový rok! A je čas na předsevzetí....Promyslím je a sepíšu vám je sem :) Hezkou předSilvestrovskou a předNovoroční neděli! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama