Ohař, co se vydával za labradora

20. srpna 2012 v 16:43 | Reina-sun |  Otisky mých tlapek
Takže, ehm, fanfáry a už přicházíí! Jde jistým krokem, sem tam pohodí hlavou a zavrtí ohonem. Jenže blýskne úsměv na porotu a už si způsobně sedá vedle svého páníčka.
Řeč je o psovi. Psovi, který měl tu čest být vyfocen v časáku (Psí kusy) a kterého jsem naprosto zkomolila. Původně to totiž byl/a labrador/ka. Jenže jak na to tak koukám, připadá mi to spíš jako nějaký ohař nebo tak něco.
No jo, talent! * ironie *

Vlastně je to úplně první obrázek psa, který se mi jakžtakž líbí i mnou načmáraný. Takže můj je to úspěch - najdete na konci článku.

A teď z jiného soudku. Přijedou k nám děti mé tety a já budu ,,profesionální" chůva. No bezva. Malé jsou 4 a raubířovi jedenáct. Zajímá ho jen PC a nic víc. Tss. To si radši budu hrát s Ájou. Jenže nás určo nenechá. Natož abych mohla kreslit či snad dočíst tu knížku (Lolita - V.Nabokov). Chjo. Ale to se snad zmákne. Horší je, že nebudu moci v klidu přispívat sem, protože PC mám zaheslovaný (už ani nevím za co je to trest) a on mi bude furt za zadkem. Pecka. Však já se pak vypíšu až odjedou, snad ve čtvrtek. Ale snažit se budu pořád!

A tady je ta miloučká obludka -.-


Ups...to je dolejšek tak opatlaný?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama