Květen 2012

Čiči...

27. května 2012 v 16:46 | Reina-sun |  Mapuji očima
Dlouho, předlouho je to, co jsem zveřejnila nějaké fotečky. Tímto to napravuji.


Ave fantazii a chobotničky

24. května 2012 v 21:44 | Reina-sun |  Má Blog.cz fantazii?
Ano, chytří z vás už možná tuší...

Tímto článkem se chci rozloučit s blogovým projektem: Má blog.cz fantazii?
Poslední dobou, nejenže nemám na zveřejňování či propagaci čas, já už po něm ani nepátrám. A to je chyby. Neklamné znamení, že je čas, aby odešel do pozadí a třeba přenechal místo jiným.

Pod perexem poslední dvě dílka a ...


Váha

14. května 2012 v 15:27 | Reina-sun |  Otisky mých tlapek
holy26 minule správně uhádla, co jsem za znamení zvěrokruhu. Slíbila jsem, že nebudu skrblit a ukážu svůj výtvor na téma. Tak prosím pokochejte se váhami.

Písma vedle si nevšímejte, to je můj škrabopis, který s obrázkem nemá nic společného.
V barvách světlé modré a růžové.

CENTON - bolest

10. května 2012 v 19:12 | Reina-sun |  Básničkosti
Říká vám něco CENTON? Ne? Tak to nejste básníci :) Projekt CENTON je u Mňoukly, kde si hrajeme na zloděje. Podle krademe trojici veršů jiným autorům, ale aby to bylo fér a vyrovnalo se nám svědomí, krademe i sami sobě.
(Jinak laicky řečeno: Skládáme báseň - 1sloka = 4 verše. tři veršíky čórneme jinde a jeden sobě ze svojí, již zveřejněné básně. Kapiš to? :D )

A pod perexem je moje, zatím jedno-slokovka :)

Znamení zvěrokruhu a 6.zadání

6. května 2012 v 20:42 | Reina-sun |  Má Blog.cz fantazii?
Tohle zadání se mi moc líbí, protože strašně ráda čtu horoskopy. Ne to, co mě čeká, o tom si podle mě každý rozhoduje sám. Ale myslím, že právě Charakteristika většinou sedí. Alespoň na moje znamení. Pro ostatní by se rozkrájela, jemná, citlivá...analytické schopnosti...hledají soulad...žádný stres ani shon...intelektuálové...nerozhodní. Už víte kdo jsem? :)

Dneska vám nabídnu jednu Štírku - Venduleee. Sama neznám žádného štíra, takže mi ukazuje, že její znamení nezmizelo, jen ho nevidím :)
Obrázek je úžasný skoro profesionální, hrozně obdivuji skrytý talent a vlastní vnímání. Nahání husí kůži, wow. :)


A již tradičně přispívá i holy26. Tvrdí, že se její obludárium rozšírilo o další kus, ale to není pravda. Hlavně, že Tě to baví, ne? Proto to děláme! Dáváme si práci s obrázky i když víme, že to nebude nic slavného (vlastní skušenost). Líbí se mi tvůj nápad :) Stále jsi zahalena rouškou tajemství, nikdo neví, kdo jsi :) možná ta uprostřed, mix všeho? :D


Děkuju holky, strašlivě (až děsivě) moc! A protože nejsem skrblík a odmítám pořád slibovat, zde jsem Já. Už víte, co jsem za znamení? :)

Zadání: Nessie / Obří chobotnice ? stačí kliknout :)

Hodně štěstí'!! :D

Když místo rozumu kreslí fantazie

1. května 2012 v 22:26 | Reina-sun |  Otisky mých tlapek
Znáte ten pocit, kdy strašně moc chcete něco napsat (nakreslit/vyfotit) a nejde to? Jako já dneska. Chtěla jsem psát. něco originálního, na co nych mohla být pyšná. Celý večer jsem seděla před PC, ale nic anic. Pětkrát jsem začala, pětkrát jsem to smazala s tím, že je blbý téma.
Poslední dobou jsem začala číst yaoi styl, ale splodit něco svýho je nesmírně těžký. (Tímto klobouk dolů.) Navíc nemám náladu na romantiku, spíš na pořádný krvák.
To mi připomíná, že mám rozepsanou česko-anglickou ,,detektivku". :D Není čas ani snaha, pardón!

Abych teda neměla tak špatný svědomí, přidávám alespoň obrázek. Kreslen temperami a volnou fantazií.


(není tam moc červené, jedna z nich je oranžová!! :D )