Březen 2012

Příšerka - operka

31. března 2012 v 14:34 | Reina-sun |  Otisky mých tlapek
Sice možná pozdě, ale přece přidávám k Taychiinu projektu svůj skromný článek. Úkolem tentokráte bylo, nakreslit či cvaknout atd. Váš oblíbený internetový prohlížeč. A jelikož jediný prohlížeč, který je schopen zobrazit mi můj milovaný blog bez zasekávání, je Opera, tak jsem se rozhodla pro Příšerku -> Operku!Doping pohádkami

20. března 2012 v 19:35 | Reina-sun |  Na Téma
Už jste byli někdy nadopovaní pohádkama? :D Co myslíte, že to je a jak to probíhá?

Tuhle zvláštní hlášku jsem zaslechla včera na obědě ve školní jídelně. Asi sedmnáctiletý-plnoletý mladík šel odevzdat tác sprázdným talířem a myslím, že menší děti způsobily kolizi. Načež si kluk jen povzdychl, zakroutil hlavou a směrem ke kamárádce pronesl: ,,To jsou ty dnešní děti, jsou nadopovaní pohádkama."
Ale proč vám to píšu. Nějak mi to spojení vrtá hlavou, tak se pokusím přijít na to, jak to ten kluk myslel.

Takže, může to znamenat, že děti jsou v úplně jiném světě, v jiné dimenzi. Tam jsou vílami, rytířemi, princeznami nebo mluvícími tygry. Ale to je dobře ne? Podle této teorie jim ,,dospělý" kluk jen prostě závidí.

Anebo žijí pohádku. Žijí v té naivní představě, že všechno vždy dobře dopadne a pravda a statečnost zvítězí nad lží a nenávistí. Což se, bohužel, příliš často neděje. Nevinní jdou do vězení a zlodějští politici si hrabou do kapes dál. Jenže děti mají pravdu. Mají svůj čistý svět. Takový, jaký by měl doopravdy být.

A jste teď nadopovaní pohádkama? :D

Nevinné jaro

13. března 2012 v 20:01 | Reina-sun |  Otisky mých tlapek
Ahojky!
Po týdnu jsem přijela z hor a co tu nevidím :) Spousta článků od mých oblíbených blogerů a já nemám co přidat!! :/ Ale dneska ve škole jsem to spravila :)

Nakreslila jsem rychlý náčrt kytek: ,,Něcojakotulipánů" Když už si pod tím představím tulipány, musí být hodně hybridní.

OBR.č1 : čistý a původní náčrtek


Dlouho váhám zda dovybarvím či ne. Dokonce i když píšu tato slovaváhám. Ale zkusit se má všechno :)

Zvýrazňovače pomohly :)


*** Patří do projektu u Taychi : Naše představivost