2.8.2011 - Den pátrání

2. srpna 2011 v 22:22 | Reina-sun |  Úplňkové nářky
2.8.2011
Nejspíš vůbec netušíte, po čem jsem pátrala. Já ale budu hodná a za chvilku prozradím. :) Než jsme jeli do Chorvatska na dovču, zahesloval taťka počtač. Po návratu jsem neměla čas zjišťovat heslo - jela jsem na tábor. Až teď jsem si dala tu práci a zjistila jsem to! Tudíž jsem dnes tady. :( Někdy mi maka pc dovolí, ale nyní jsem tu potají.

22:10
Přišla mamča. Taktak jsem stačila vypnout obrazovku a zašoupnout klávesnici. Naštěstí si toho nevšimla, uff.

Možná si myslíte, proč takhle podvádím? Proč prostě neřeknu? Je to trochu hloupé, ale já nechci být na PC závislá. Proto se takto omezuju. Samozřejmě v tom nebudu pokračovat po prázdninách...ale prozatím. Jenom prosím, nesuďte mne. Je lehké soudit jiného a vydávat rozkazy. Ale provádět je a příjímat vinu je mnohem těžší.

Už třetí den pracuji na jednom obrázku. Je inspirovaný Jitkou Čvančarovou. Respektive jejími fotkami z podvodního focení v jemných (a nádherných) tylových šatech. Ovšem jsem si to upravila. Mám už i název: Pád do hlubin bez identity.


Už brzy uvidíte :) Chybí jen černé pozadí :)
Pro dnešek už končím. Jen vám ještě povím, že k tomuto článku jsem poslouchala po dlouhé době Ewu Farnou. Konkrétně z alba Ticho song Přátelství.

Je to taková křehká věc podobná pavučince.

Myslím přátelství.


Reina-sun,
heslovitě zajištěná :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama