Kulatá láska k Zeměkouli

22. dubna 2011 v 12:19 | Reina-sun |  Je dáno
Na počest Mrňavého chlupáče z Alfy vzniká tento článeček.

Tímto mu děkuji,
že mi neustále dodává nápady :)

Myslím, má láska k Zemi je poněkud zaoblená. MIluji Zemi jako planetku, jako matku všeho živého. Nenávidím ji, protože dala život i takovým hovadům, kteří páchají jenom zlo a hnusy. Avšak ráda ji mám :)

Den Země. Nedalo mi to, abych nevyhledala na Wikince a nezačetla ses do historie tohoto dne. Údajně má být ,,jen" ekologický. Pročpak? Mně se zdá pěkné jeden den v roce obětovat Zemi a přírodě, proč bychom nedali najevo svou vděčnost a Lásku, s velkým L?
Také jsem se dočetla, že nějaký inteligent chce změnit datum! Den Země má být, podle JEHO teorie, až na letní slunovrat! A to se mi nelíbí! Naopak jsem ráda, že je to duben, protože příroda se teprve budí, začínají bujet lístečky a celý svět je naplňen optimistickou náladou. Všude kolem je čerstvý vzduch a svěží zelenkavá. Podle mě lepší než se v červnu opékat na rožni a něco slavit. To spíš většina lidí zůstane v chládku doma, což?

A teď mne zaujal odkaz na Vlajku Země, kouknu a co nevidím! Jen modrou plochu se Zeměkoulí. Tedy, čekala jsem něco víc...Přesto ji sem dám, avšak upravila jsem ji podle svého....

Když tak nad tím přemýšlím, Zemi musí mít rád každý...Každý má přeci rád svůj domov, ať už je to Souhvězdí Úsměvů, Země nebo Pluto. Já jsem Mé ZEMI (hlavně quinejsko-japonské části) moc vděčná, že jsem a budu. A děkuji též za laskavý přístup ke všem živým tvorečkům. Děkuji za všechno a za všechny, které jsem poznala a upřímně doufám, že mi dáš, Má Země, ještě spoustu možností a prostoru pro mé tužby a přání...

Hip, hip, hurá!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 23. dubna 2011 v 10:43 | Reagovat

Hurá!
Skvělé :) Jsem tak nesmírně a vesmírně rádo, že ti dodávám nápady! To mě potěší ze všeho nejvíce - i když na moji výzvu zareagovala jenom část z čtenářů článku, každý jednotlivec mě potěší právě tím, že originálně vyjádří tu svou lásku, svůj cit.
Hodně mě překvapila hned ostrá nenávist kvůli zlým lidem... Ale tvá předělávka vlajky jí mnohem více zušlechťuje a zeZemňuje! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama