Pech na druhou

24. února 2011 v 15:49 | Sun |  Úplňkové nářky
Ahoj, teď zde máte něco, co jsem začila jako vlčice. Nic moc z toho nezískáte, jen se dozvíte, jak na tom jsem. No moc optimistické to nebude.

Všechno to začalo ráno. Vstala jsem, jako obvykle, oblékla jsem se a nenasnídala jsem se. Tašku do školy jsem měla už večer připravenou, ačkoliv si ji normálně připravuji ráno. Jenže jsem tam neměla úkol z češtiny. Ale to mi nedošlo.
Ve škole jsme první hodinu matiky málem psali test a to na náladě moc nepřidalo. Na dějáku jsme psali test, ale byl dost v klidu. A třetí čtvrtou hodinu jsme se místo pracovek vydali venčit psy do útulku. Byl tam celkem blázinec, ale nakonec byli všichni spokojený. Já dostala novýho psa, nějakýho přerostlýho jezevčíka. Šli jsme obvyklou trasu a po chvíli jsme se rozkouskovali do malých skupinek. Kámoška Aný měla svého oblíbence, Lorda. Pustila ho na volno, protože ji poslouchal. Rozběhl se, očuchával každý roh - normální pes. Jenže pak kousl Radku.* Myslela si totiž, že Anetě Lord utekl a začala ho chytat, pravděpodobně se dotkla Lordíkova citlivého místa za ušima a on po ní vyjel.* Slyšely jsme jen výkřik a Raduš už klečela na zemi a plakala. Doběhla jsem k ní, Anetka mi podržela mého psa - Jerryho. Klekla jsem si kní a prohlídla jí ruku - měla tam jenom otisk zubu. Krev netekla, jenom tam bude mít modřinu. enže ona nebyla k utišení. Myslím,že se tomu říká postraumatický šok. Nevnímala, byla prostě celkově mimo. Týna s Míšou mi strčily do ruky vodítka od jejich psů, vzaly radku každá z jedný strany za paži a odvedly jí za učitelem. Zbytek už znám jenom z vyprávění. Odvezli ji k nemocnici a přjel si pro ní taťka.
To nás ale ještě čekala hodina příroďáku, kde měl zkoušet.Tomu jsme se naštestí vyhnuli. Kamí Tess bolel slepák tak, že si pro ni museli rodiče přijet. Prý jim to neřekla a to už ji to bolí přes tři dny! Takže další odešel. A na čj jsme měli test. A nevím, jestli je tahle věta jednoduchá nebo souvětí. Takže uvidíme.
Jinak jsem dneska v háji! Jdu na kytaru a mám donést vysvědčení. \budu mít dvojku, ale jenom kvůli tomu, že mě to nebaví. Jenže tata je tak nadšenej, že hraju na kytaru a já...ho nedokážu zklamat....Ale budu muset, už totiž nemůžu.
Ach jo, poraďte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama