Únor 2011

Učení mě nebaví aneb zátiší

28. února 2011 v 19:41 | Sun |  Otisky mých tlapek
Omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla,ale mám zaracha. Na PC, na telefon i na televizi. Říkáte si, co jsem asi provedla, ale nebojte, nikoho jsem nezavraždila (zatím). Obvykle jsou v pohodě, ale hodně je ranilo, že jsem jim v jisté věci lhala.Dost špatně to nesou.Každopádně se pokusím zaskočit sem kdykoliv to bude doma možné. Kdyžtak skočím do knihovny.

Jak už název napovídá, po večer se mám učit, ale to mě nebaví, tak si kreslím. Objevila jsem v knihovně úplně suprovou knížku a její pomocí jsem nakreslila svoje první mimoškolní zátiší. A líbí se mi.
Ano, stíny se ještě musím doučit a ty divné tvary jablek, ale budiž.
Výřez...
A celkový pohled...

Tak, co myslíte?

Ve 14 s dvánáctiletým?

26. února 2011 v 10:00 | Sun |  Na Téma
Tramtadadá! Historicky první téma týdne je ... *chvilka napětí* ... sex. Doufala jsem v trochu hezčí téma, ale když už jsem se rozhodla něco napsat o něčem to vypovídá.

O sexu se všude prohlašuje, že je to přirozené a naprosto normální. Těchto výroků a pravidel využívají hlavně puberťácký kluci, kteří mají neustále nějaké narážky. Ale to je asi všude.
Ale je to skutečně tak "normální"? Proč tedy rodiče posílají malé děti ven z místosti pokaždé, když se jen vzdáleně mluví o sexu? Neměli se snad pralidé lépe? Mohli si lítat nahatý, nikdo z toho nedělal žádný problém. Teď, pokud si vezmu tričko jen s trošku větším výsřihem a minisukni, už jsem obviněna z bůhví čeho. Proč?

Někdo si je naprosto jistý, že sex je sprosté slovo a samotný akt už je vůbec nechutný. Myslete trochu, prosím! Kdyby to vaši rodiče nedělali, nebyli by jste tady. Jo, je těžký představit si svou konzervativní matku a autoritativního otce při sexu, ale co. Vy jste důkazem, že spolu opravdu spali.

Celá společnost se pohybuje na hranici. Odsuzovat nebo akceptovat?  Lidé si ještě nejsou jisti, jak se k tomu tématu stavět. A co je lepší? Těžko říct. U tohoto problému nejde přesně říct, čemu má člověk věřit a na jakou stranu se postavit. Podle mě je nejlepší takový ten střed. Mluvit o tom naprosto otevřeně, ale ne na veřejnosti. Nikoho ve vašem městě (snad kromě kámošů) nezajímá, že jste ještě panna/panic nebo kolik holek už jste přefikli...

S tímto související je masturbace, onanie, jak kdo chce. Taky je to údajně úplně normální záležitoat a přitom se světem šíří pomluvy, že je to zdraví škodlivé...A takovýchto nesmyslů se pohybuje v našem světě spousta.

***
Pokud čekáte, že vám budu samotnou soulož popisovat, nedočkáte se. Nemám se samotným sexem žádnou zkušenost(i když už "můžu"), takže prostě máte smůlu. To by jste se mohli zeptat mojí kámošky Tess. Je jí čtrnáct let a chodí s dvanáctiletým klukem. Nepochopitelné! No a oni už spolu spali.
Tohle je podle mě drobátko brzy. Tess se na to ale cítila připravená a Ronaldino to neřešil. Prostě do toho šli. Já nevím, udělali správně? Teď už to ale nikdo zpět nevrátí.

Ode mne a mých pachových pohnutek vše.

Růžová mánie 2x

25. února 2011 v 14:34 | Sun |  Básničkosti
Takže jsem se zapletla do akce "Desatero bláznivých témat" pořádá Ash. Tentokrát je téma Růžová mánie a já jsem si dovolila poskvrnit svou nedokonalou tvorbou tento dokonalý spolek.
Pokus č.1:

Včerejší noc,
zdál se mi sen.
Nejdřív byla tma,
pak světlo -
-růžové bylo všechno.
Růžové květiny,
růžový hrad,
růžové hodiny,
růžový drak.
Růžový oheň vyšleh mu z tlamy,
spálil mi prdel, spálil i šaty.
A je zas světlo,
potom se tma.
Tenhle je poslední,
co se mi zdál.


Pokus č.2:

Když si člověk nasadí brýle,
aby neviděl všechno bíle,
je to dobrá věc.
Horší, mají-li růžová sklíčka
a růžové obroučky.
(Dostala jsem do držky)
Už mne z toho bolí zuby,
a to jsem do nepohody!
Růžové je trochu moc,
jdu to zaspat -
dobrou noc!

Pech na druhou

24. února 2011 v 15:49 | Sun |  Úplňkové nářky
Ahoj, teď zde máte něco, co jsem začila jako vlčice. Nic moc z toho nezískáte, jen se dozvíte, jak na tom jsem. No moc optimistické to nebude.

Tlapky zanechaly: Jin a Jang

22. února 2011 v 16:40 | Sun |  Otisky mých tlapek
Už včera jsem na netu projížděla různé googlovské obrázky a zaujalo mě japonské jin a jang. Na mé babičce Wiki jsem hledala různé zmínky o energii jin a jang. Našla jsem toho spousta, to se račte podívat sami.
Rozhodla jsem se nakreslit takovou energii podle sebe. Dala jsem do toho barvy a tak celkově jsem si to upravila.

Rozdělaný lay

21. února 2011 v 17:47 | Sun
Pracuji už od pondělka na vlčím dessignu. Zatím se mi docela líbí, ale je to podle mě moc prázdný, chtělo by tam něco na levou polovinu, ale nic mi tam nesedí...Kdyby vás náhodou něco napadlo nebo jste měli odkaz na nějaký kvalitní obrázek, který by se k tomu hodil, budu ráda.

Po stopách huskyho

21. února 2011 v 15:41 | Sun |  Je dáno
Věnováno: Atyiya

Už v prosinci zadávala Atyiya tři témata, která jsou skvělým námětem na jekékoli tvoření. Já jsem si vybrala:
Po stopách huskyho
Pod perexem máte názorný příklad toho, jak a kde se tvořit nemá. Rozhodně ne v hodině Matiky, Češtiny a Ájiny, kde vás učitelky pořád vyrušujou a něco chtějí. Ale co, posuďte sami/y. :)

"Reina-sun"

20. února 2011 v 21:52 | Reina-sun

Reina-sun:

Má ráda: vlky, psy, blogování, kreslení, dobré jídlo, svoji rodinu, školní přestávky, prázdniny, orchideje, jaro, podzim, lyžování, čokoládu, kalorický "bomby", pizzu, saláty, koně, svůj telefon a PC, batoh do školy ( se zelenýma můrkama), různý kameny, vesmír, růže, hudbu, VA, filmy, bouřky, noc...

Nemá ráda: barbíny, namyšlený nány, uječený lidi, pavouky, brzké vstávání, křen, mravence, stonožky, chrobáky, mouchy, matiku a fyziku...

Je: divoká, nezkrotná, rebelská, nezávislá, světlovlasá, drzá na rodiče a učitele, ohromně ukecaná (někdy), mrzutá (když brzo vstává), zasněná, tvořivá....

Kde tráví čas: v oblacích, ve škole, v hudebce, ve svém pokoji, na squashovým kurtu, na brusláku, na sjezdovce, v lese, v posteli, venku, v útulku pro opuštěné psy a kočky, v čajovně...

Co dělá: "učí se", hraje na kytaru, hraje volleyball a squash, lyžuje, bruslí, fotí, kreslí, píše, lítá, bloguje, samoučí se japonštinu, čte (až moc), neposlouchá, nevnímá, odepisuje na maily i na komenty...

Chce: udělat příjimačky, něčeho dosáhnout, psát, zpívat, sportovat, aby se neprovalily její průšvihy, mít pravé přátele, kluka a brigádu...


Nechce: hrát na kytaru, být středem pozornosti, se obklopovat falešnými lidmi, pěstovat pavouky...

Celým jménem: Reina-Sun
Říkají jí: Sun (ale radši má oslovení Reina :))
Najdete ji: na tomto japonsko-quinejském Blogu